E-shop

Napojení  WinApls a7 na e-shop

 Dodáváme řešení napojení pokladního systému na Vaše e-shopy. Našim cílem je zabezpečit kompletnost a aktuálnost údajů na e-shopu a odbavit vaše e-shop objednávky přímo z obchodního systému. V praxi to znamená, že kompletní informace o zboží je odeslána z obchodního systému ihned, jakmile dojde ke změně, a to automaticky. Zveřejňují se nejenom stavy zásob, aktuální prodejní ceny, původní ceny, dostupnost na jednitlivých kamenných prodejnách. 

 

Rovněž budoucí ceny si připravíte v obchodním systému WinApls a7 a k datu platnosti se provede jejich nastavení na e-shopu. Takže na e-shopu je  informace o stavu zboží, zda je k dispozici, popřípadě kdy bude nejbližší dodávka.

Objednávky zákazníků jsou automaticky načteny v obchodním systému, kde jsou dále kompletně zpracovány. Po odeslání zboží je zákazníkům zaslán prodejní doklad, je objednána přeprava u dopravce a zjišťován stav zásilky, zda si ji zákazník již převzal.

ZAJÍMÁ VÁS VÍCE PODROBNOSTÍ, OSLOVTE NÁS PROSTŘEDNICTVÍM POPTÁVKY

Ceny

Pokladní systém pro jednu prodejnu

Pokladní systém pro jednu prodejnu

Cena od 10 900 Kč bez DPH pro jednu prodejnu a jeden sklad. Vše na jeden počítač.

MÁM ZÁJEM

Pokladní systém pro řízení více prodejen

Pokladní systém pro řízení více prodejen

Cena se určuje vždy za prodejnu a za centrální řízení prodejen. Cena za jedno pokladní místo je od 9 500 Kč bez DPH a za jeden počítač pro obchodní systém je cena od 6 400 Kč bez DPH.

MÁM ZÁJEM

Obchodní a pokladní systém pro velkoobchod

Obchodní a pokladní systém pro velkoobchod

Cena za velkoobchodní systém je závislá od rozsahu dodávaného řešení. Kalkulace počítá s požadovaným počtem uživatelů velkoobchodního systému a k tomu se připočítávají jednotlivé prodejny dle výše uvedených kalkulací.

MÁM ZÁJEM

Spojení s e-shop přes API

Spojení s e-shop přes API

Cena za zprovoznění API napojení obchodního systému na Váš e-shop má samostatnou kalkulaci na vyžádání. Kalkulace

MÁM ZÁJEM